Zatkanie ucha po anginie

Witam, jestem po angine, podczas jej trwania, przytkalo mi się lewe ucho, dziś byłem na badaniu kontrolnym i lekarka powiedziała, że ucho potrzebuje czasu, żeby się wyczyścić i mam się tym nie martwić. Lecz wole zapytać, czy to prawda, że ucho potrzebuje czasu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie ustapia w ciągu kilku dni, proponuje ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.