Zatrzymanie łysienia plackowatego u młodej osoby

Witam, mam 28 lat- jakie jest prawdopodobieństwo że łysienie plackowate mi się zatrzyma? w mojej rodzinie nie było takiego przypadku. Prawdopodobnie pojawiło mi się to po stresie wynikającym z dwóch wypadków. Leczę się już na depresję lękową. Placek w małym tempie ale się rozrasta.

Dzień Dobry Panu,

Jestem przekonana, że wymieniony przez Pana i niepokojący objaw jest efektem dużego i przewlekającego się stresu i jak tylko zregeneruje Pan swoje siły, problem zniknie.

Proszę kontynuować leczenie (jeśli jest tylko farmakologiczne, to proszę rozważyć również równoległe podjęcie leczenia terapeutycznego).

Nie mam wątpliwości, że ma Pan w sobie jeszcze dużo sił, aby poczuć się szczęśliwym, czego Panu bardzo serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej