Zatrzymanie odchudzania pomimo ćwiczeń

mam pytanie, jestem na diecie już 3,5 tyg, ćwiczę co dziennie, co 3 dni przerwa, 2-3 razy w tyg biegam lub jeżdżę na rowerze. Schudłam 2 kg, natomiast teraz waga teraz w ogóle ani ruszy w dół. Co może być tego powodem ? I jak to zmienić?

Witam serdecznie,
zawsze na początku diety spadek masy ciała jest największy, co ma związek z utratą glikogenu i wody. Dopiero później ustala się właściwe tempo chudnięcia. Naturalne są również zastoje wagi spowodowane spowalnianiem metabolizmu. Nie należy wówczas przerywać diety. Niestety nie wspomina Pani nic o zastosowanej diecie, zatem ciężko ocenić, czy jest to dieta dostosowana do Pani organizmu.
Pozdrawiam