Zawroty głowy i lordoza kręgosłupa

witam pod koniec wakacji zaczelo krecic się w glowie z dnia na dzień coraz więcej i częściej az wirowal pokoj bylam u lekarzy badania wyszla w malym stopniu lordoza przepisane leki i ćwiczenia na wzmocnienie karku i szyji.tabletki na krazenie mózgu i szumy .niedobor wit d i magnez, reszta wynikow ok po miesiącu jakby objawy mijaly ale lekkie zawirowanie kiedy np.kucalam i wstałam wstałam ktoregos ranka majac wcześniej po kontroli odstawić leki i cwiczyc wstałam z uczuciem jakbym slyszala tętno

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani problemy mogą wynikać np z nadciśnienia tętniczego lub niekontrolowanych zbyt dużych spadków ciśnienia przy zmianie pozycji ciała. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego oraz konsultację kardiologiczną. Pozdrawiam