Zawroty głowy i spięte mięśnie

Moim problemem są zawroty głowy. byłam u laryngologa wszystko jest ok zrobil badania, bylam na rezonans magnetyczny wszystko jest ok i lekarz mój powiedział mi że zawroty głowy mam od spietego ciała mięśni, moje barki są jak kamienie boli szyja. Proszę o pomoc co moge zrobic by moje mięśnie zaczęły normalnie funkcjonować i zawroty głowy znikły. Jak rozluźnić mięśnie. Dlatego od mięśni są zawroty głowy? Jak mogę sobie pomoc? Czuję się jak na statku. Jestem nerwowa osoba.

Na pewno ważny zdrowy tryb życia, Regularna gimnastyka, relaks, ćwiczenia rozluźniające moga okazać sie bardzo pomocne
Może warto zwrócić uwagę na zaburzenia nastroju, objawy depresji, lęku, zaburzenia snu??

Konieczna pełna konsultacja
Pozdrawiam