Zawroty głowy jako zaburzenia lękowe

Witam. Od kilku miesięcy odczuwam zawroty głowy typu dizziness. Byłam na wizycie u lekarza neurologa, który uznał tak jak lekarz internista, że to objaw zaburzeń lękowych. Mimo to przepisał mi lek zawierający betahistynę, leczący chorobę Meniera, której przecież nie stwierdzono. Stąd pytanie - czy mogę spodziewać się poprawy po zastosowaniu tego leku? Czy nie ma sensu go brać? Po ponad tygodniu zażywania leku nie widzę zmian.

Witam,

proszę Pani lekarz kardiolog konsultuje choroby serca, internista zajmuje się narządami wewnętrznymi, neurolog problemy neurologiczne wyklucza, natomiast psychiatra rozwiązuje i leczy problemy o podłożu psychogennym - choroby psychiczne, ustala leczenie i jest specjalistą od zastosowania najlepszej farmakoterapii.

Czy pozwoliłaby Pani leczyć serce chirurgowi? Zalecałabym konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie