Zawroty głowy od kilku miesięcy

Witam mam 24 l i od kilki miesiecy ciagle kreci mi sie w oglowie i jest mi slabo .zrobilam badania typu tarczyca,zelazo,cholesterol i wszystko mam w normie.

Aleksander Ropielewski

Prosze skotaktować się z laryngologiem lub neurologiem bowiem to przyczyny laryngologiczne lub neurologiczne mogą być przyczyną Pani dolegliwości. Również należy wykluczyć zaburzenia związane z hipotensją - najczęśtszą przyczynę takich problemów. Z racji Pani wieku wykluczyć należy takze ciążę.