Zawroty głowy, wydzielina z piersi i plamienie a ciąża

Witam serdecznie mialam okres 9 wrzesnia a 26 kochalam sie z7 razy bez zabezpieczenia bo pragniemy dziecka a d Mammzawroty glowy i jak na ciskam sutek wydziela mia mi sie krople mleka a dzisiaj mam plamienia tak jak bym miala okres

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.