Zdradzanie partnera z innym

Ja mam inny problem, ze to ja zdradzilam partnera. Nie chcialam sie do tego przyznac, co pogarszalo sytuacje, a na koniec wciagnelam w konflikt rodzicow, oni stweirdzili, ze moj partner zneca sie nade mna, wiec naslali na niego policje i detektywow.. Teraz on kompletnie mi nie ufa, a na dodatek mysli, ze ja to wymyslilam, zeby nie odebral mi dziecka. Czy mozna jakos naprawic te sytuacje? Bardzo mi na tym zalezy. Dodam tylko, ze dziecko ma 1,5 rok, a miedzy mna a partnerem jest roznica 14 lat.

Witam, po tym wszystkim partner czuje się oszukany i stracił zaufanie. Czy można to"naprawić? Nie wiem na ile partner poczuł się zraniony i jak daleko się odsunął... Zawsze trzeba próbować, ale to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
pozdrawiam serdecznie
Anna Szyda

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa i psychoterapii rodzinnej. Z pomocą specjalisty będą Pańśtwo mieli szansę nie tylko wyjasnić trudności i problemy w relacji, ale takze przyjrzeć sie, czy jest mozliwość odbudowania zaufania i bliskości w relacji, i pracować nad tym.