Zdrętwiałe i lekko spuchnięte palce u stóp i dłoni
Witam.Od kilku dni mam zdrętwiałe i lekko spuchnięte palce u stóp i dłoni.Są ciepłe.Zdrętwienie palców dłoni przechodzi,jak zmarzną.Palce u stóp są zdrętwiałe prawie cały czas.TK głowy i kręgosłupa w normie,badania neurologiczne też.Hemoglobina10(norma od 12),sód w normie (dolna granica)Ostatnio dużo pokarmów soliłam.Poziom żelaza17(norma od40).GTTP155(norma do 40)Czy może to być połączone? Co może być powodem?Czy pomoże masaż limfatyczny? Naczynia krwionośne są rozszerzone,zwężone?Pozdrawiam.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest konsultacja z internistą oraz wykonanie podstawowych badań krwi. Przedstawione wyniki mogą świadczyć o anemii.