Zdrętwiałe nogi oraz mrowienie w górnej partii nóg i okolicy pośladków

Witam, Od tygodnia mam pewien problem. Mam tak jakby zdrętwiałe nogi. Mogę chodzić ale cały czas mam dziwne uczucie, jakby czucie w nogach było zmniejszone, nie ma to związku z pozycją, jest cały czas tak samo i w dzień i w nocy. Na początku były to tylko stopy teraz doszły łydki. Nie wiem czy to ma związek ale od pewnego czasu, kiedy zginam szyję to czuje mrowienie i wibrację w górnej partii nóg i okolicy pośladków. Bardzo proszę o pomoc z czym to może mieć związek. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego a następnie u neurologa.

Pozdrawiam.