Zespół jelita drażliwego i alergia na laktozę

Witam, Przy wzroście 164 cm ważę 46 kg. Mam zespół jelita wrażliwego oraz uczulenie na laktozę. Chciałabym przytyć 4 kg. W tej chwili wręcz wydaje mi się to niemożliwe. Bardzo proszę o pomoc.

Witam,
powinna Pani zgłosić się na wizytę do profesjonalnego centrum dietetycznego, gdzie dietetyk dobierze najlepszą dla Pani formę diety, dopasowaną do organizmu i uwzględniającą choroby.

pozdrawiam