Zespół Sudecka po złamaniu ręki i zaniedbaniu leczenia

Witam .Wystepuje u mnie zespoł Sudecka po złamaniu ręki i zaniedbaniu leczenia podwichnięcia kosci łokciowej .Obecnie objawy mam juz w sródstopiach ,,stawach skokowych ,,kolanowych,biodrowych a takze na twarzy widoczne sa zaniki mieśni.Jaki lek mogłabym stosować aby móc w nocy spac chociaz pare godzin bo wtedy ból się nasila. Obecnie zazywam : propranolol ,wit c i b ,magnokal.ostercal, nimesil ,rudotel,artresan ,a obecnie nowy lek urydynox. proszę o pomoc o jakis lek skuteczny .Dziekuje

Zespol Sudecka dotyczy tylko jednej kończyny ktora była uszkodzona, zmiany w innych lokalizacjach sa czym innym spowodowane