Zgięcie nadgarstka i małego palca u dłoni

Mam 41 lat. Od kilku miesięcy zauważyłem u siebie, że prowadząc samochód tylko lewą ręką prawy spoczywający na kolanach nadgarstek jest śmiesznie zagięty. Dodatkowo witając się łapię się na tym, iż chwytam dłoń trzema lub czterema górnymi palcami a ten najmniejszy często jest podgięty. Nie mam żadnych zgrubień skórnych na dłoni co chyba raczej eliminuje przykurcz Dupuytrnea. Nic mnie nie boli, nie miałem w przeszłości żadnej kontuzji, dużo pracuję przy komputerze operując myszkę prawą dłonią.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że ma Pan częściowe porażenie nerwu łokciowego. Sugeruję kontakt z neurologiem lub ortopedą.