Zgrubienie na skórze pod napletkiem

Witam Serdecznie, Od urodzenia mam na naskórku pod napletkiem pewien jakby "bąbelek", nic się z nim nie dzieje, nie jest pełny w środku, nie rośnie, lecz gdy człowiek nieco "dorósł" zaczęło mnie to niepokoić i dawać pewien dyskomfort. Dodatkowo, kilka tygodni temu, zauważyłem pewną zmianę skórną będącą również na naskórku, takie jakby zaciemnienie, zbrązowienie skóry. Chciałbym się dowiedzieć cóż to może być i czy mam powody do obaw. http://ifotos.pl/zobacz/1png_arsnana.png Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urlopach bądź dermatologa. po badaniu będzie można cis więcej powiedzieć.