Zgrubienie podskórne na twarzy po wyciśnięciu pryszcza

Jakiś czas temu zrobił mi się na policzku spory pryszcz. Próbowałem go wycisnąć ale nie było w nim prawie ropy. Był za to dość twardy . Po użyciu maści ichtiolowej i benzacne po kilku tygodniach zszedł, ale pod skórą na policzku czują tak jakby kulkę, jakby siedziała mi w policzku, taki mały guzek. Co to może być i jak się tego pozbyć. Czy może się wchłonąć czy trzeba to jakoś usunąć?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to drobne zwloknienie, blizna powstała w skutek próby wyciśnienia zmiany