Zielone stolce u niemowlaka po mleku modyfikowanym

Witam, Moja córka ma 6m-cy. Od kilku m-cy robi zielone papkowate kupy 2 razy dziennie. Pije mleko Bebilon Hipoalergiczny 1. Ani ja Ani mąż nie mieliśmy skazy białkowej ani alergii. Lekarz zalecił podawać jej Ha ze względu krostek na twarzy po zwykłym mleku Bebiko. Ponowna próba zmiany mleka objawiła się katarem, kaszlem i gorączką. Lekarz nie stwierdził że dziecko jest przeziębione lub że ząbkuje. Czy to normalne że cały czas kupa jest zielona? I czy te ostatnie objawy są przez mleko? pozdrawiam

Niewykluczone ,że ma alergię na mleko i należałoby rozważyć preparat niehypoalergiczny,ale bezmleczny np.Bebilon pepti bądź preparat bezmleczny i bezlaktozowy np.Nutramigen.