Zmęczenie, zasinienie pod oczami, zmienne nastroje i częstomocz

Witam, jestem mężczyzną w wieku 23 lat. Od kilkunastu dni jestem nieco apatyczny, brak mi energii, mam zmienne nastroje, utrzymujące się zasinienie pod oczami, występuje częstomocz.Ostatnio pojawił się ból nad obojczykiem, promieniujący do szyi i głowy po lewej stronie.Prowadzę zdrowy tryb życia,biegam i gram w piłkę nożną regularnie.Czy mogliby Państwo udzielić mi jakichś wskazówek, porad, czego mogą dotyczyć te objawy?Oczywiście wybieram się do lekarza, ale obecnie nie mam czasu. Pozdrawiam!

Witam,
"zdrowy"styl życia polega na równowadze wielu sfer aktywności ,nie zaś wyłącznie na dbaniu o dietę i kondycję.To,o czy piszesz jest być może przejawem niezbyt stabilnej samooceny.Z tego też powodu bardzo zalecam kontakt z psychologiem/psychoterapeutą/,gdzie wiele drażliwych spraw znajduje swoje miejsce i pomoc.Poszukaj w swojej okolicy i umów wizytę.
Serdecznie pozdrawiam