Zmiana kształtu brodawki

Mam 25lat i w ostatnim miesiącu zauwazylam u siebie 2 niepokojące zmiany na skórze. W centrum onkologii podczas badania pani doktor zaklasyfikowala tylko 1 z nich do wycięcia,twierdząc,ze ta druga zmiana to brodawka z której nie może rozwinac sie nowotwór. Zmiana mnie boli i zmienia kształt. Czy powinn iść do innego lekarza?Czy otrzymam L4 po wycięciu 1 zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę skonsultować się ewentualnie z dermatologiem. Co do pierwszej zmiany to jest to zmiana na skórze czy w piersi? Nie wiem jaki to rodzaj zabiegu, jeśli hospitalizacja w ramach jednego dnia to nie ma potrzeby L4.