Jak interpretować wyniki badania patomorfologicznego u 59-latki?

Witam, otrzymałam wynik z badania patomorfologicznego - Znamię melanocytowe złożone typu lentiginalnego skóry. Zmiana usunięta doszczętnie. Jak mam to rozumieć? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam , zmiana nie była nowotworem (jakkolwiek zagrażała przejściem w czerniaka) i została wycięta radykalnie!!! JEST PANI WYLECZONA - proszę zapomnieć o sprawie!!! z.żurawski