Zmiana tabletek z Naraya na Avita

Od Jakiegoś czasu zazywałam Nareye aż do Poniedziałku w wtorek byłam u lekarza bo chciałam receptę na nareye bo mi brakło 3tabletki niestety lekarza nie było więc w wtorek nie brałam tabletki bo nie miałam ale w środę dostałam receptę nie na nareye tylko Awite i od razu zakupiłam lek i zażyłam Awite po 8.25 a powinam o 8rano a zawsze o 20 a już po 8rano minęło 12 godzi Wiem że mam nie robić przerwy. Lekarka powiedział że Awita jest lepsza niż Nareya.Czy dobrze robię ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Spokojnie proszę postępować tak jak poleciła Pani doktor.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiego preparatu antykoncepcyjnego jak Avita. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.