Zażywanie Awity w miejsce Narayi

Co zrobić ja w poniedziałek założyłam nareye a w wtorek byłam u lekarza bo chciałam receptę na nareye bo mi brakło 3tabletki niestety lekarza nie było więc w wtorek nie brałam tabletki bo nie miałam ale w środę dostałam receptę nie na nareye tylko Awite i od razu zakupiłam lek i zażyłam po 8.25 a powinam o 8rano a zawsze o 20 a już po 8rano minęło 12 godzi Co robić ?Nie mam Mogę zażywać beż przerwy ? Nic się nie stało z ochroną jak się zmieniło lek?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiego preparatu antykoncepcyjnego jak Avita. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.