Zmiana zachowania u chłopaka po urodzeniu dziecka

Moj chlopak sie malo zajmuje corka do tego jest nerwowy strasznie a przed zajsciem w ciazy byl inny dla mnie jak urodzilam corke zmienil sie strasznie skad ta zmiana moze byc co moglo tą zmiane taka okropna spowodowac?

Dzień dobry!

Pojawienie się na świecie dziecka jest bardzo dużą zmianą, do której przystosowanie się wymaga wiele energii i sił psychicznych. Niekiedy to przystosowanie przebiega łagodnie i pozytywnie, a niekiedy przeważa stres, niepokój, lęk, złość. Zachęcam do rozmów z partnerem, a także wspólnej konsultacji psychologicznej/ psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza