Zmiany średniego stopnia w okolicy czołowo-przyskroniowej obustronnie pod postacią fal theta

EEG , zapis nieprawidłowy , zmiany średniego stopnia w okolicy czołowo-przyskroniowej obustronnie pod postacią fal theta.Hv i Fs nie aktywują EEg.Rz obecna, w odprow.ciemin-potyl składa się z rytmu alfa 9,8-10,7 HZ o ampl.30uV i seri niskonapięciowego rytmu beta.W okol. czoł-przednioskroniowej obustr.rejestr. sie liczne fale 5.9-7.5HZ o nieco wyróżniającej sie ampl.od czynności podst.Stan po stłucz.mózgu, złam.podst.czaszki uszk. n.twarz.oraz n.słuchow.Krwiaki śródmózgowe , proszę o informację

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje sie w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG wystepuja równiez u ludzi zdrowych.