Zmiany zwyrodnieniowe odcinka piersowego kręgosłupa
witam jestem po rtg klatki piersowej wyniku pisze zmiamy zwyrodnieniowe odc piersowego kręgosłupa co to znaczy mam wade serca i 33

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje zmiany o charakterze zwyrodnieniowym czyli prościej mówiąc na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Są to zmiany zmieniające fizjologiczne ukształtowanie kręgosłupa oraz jego architektonikę wpływającą na prawidłową postawę i ewentualnie powodującą dolegliwości bólowe. Aby przynajmniej w części zatrzymać postęp choroby konieczna jest odpowiednia rehabilitacja. Proponuję zgłosić się po pomoc do lekarza rehabilitanta.