Znieczulenie w kręgosłup a odczuwanie bólu w miejscu wkłucia

Dzień dobry Mój 15- letni syn w marcu miał operację kolana i znieczulenie w kręgosłup, kłuty był kilka razy. Na szczęście z kolanem jest wszystko dobrze ale odczuwa bul w miejscu wkłucia podczas dłuższego stania czy chodzenia. Czy to minie z czasem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czasem anestezjolog nie trafia w odpowiednie miejsce i musi ukłuć kilka razy. Dzieje się tak z różnych przyczyn. Ten ból powinien z czasem minąć. Jeżeli nie minie a będzie się nasilał, to trzeba będzie skonsultować się z lekarzem w celu wykonania dodatkowych badań