Zniesienie fizjologicznej lordozy z lewostronną skoliozą w odcinku lędźwiowym kręgosłupa
zniesienie fizjologicznej lordozyz lewostronną skoliozą w odcinku lędzwiowym kręgosłupa wyciągnięcia kostne na brzegach trzonów L 2-5 dyskopatia L-5 S-1 Co to oznacza (moja mama ma 58 lat) i takie wyniki rtg
ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą być przyczyną dolegliwości bólowych i bez leczenia będą się nasilać.
Proszę zgłosic się do swojego lekarza celem ustalenia dalszego postępowania.