Zniszczone, wypadające włosy a łysienie androgenowe

Witam, mam pytanie, czy włosy przy łysieniu androgenowym są w złej kondycji ? moje są na końcach silnie zniszczone, zbierają się w kolonie i plączą, zastanawiam się czy wypadają bo są zniszczone ( po 3 dniowym farbowaniu mają prawo) czy to efekt lysienia androgenowego ? pozdrawiam

witam,
ciężko odpowiedziec na Pani pytanie nie znając dokładnie przypadku.W łysieniu androgenowym wypadanie włosów następuje stopniowo a diagnoza na wizycie w gabinecie nie jest trudna. Byc może w Pani przypadku to tylko efekt zniszczenia po farbowaniu. Jeżeli to mozliwe to prosze zacząć używc tzw farb ekologicznych,kupic suplement diety "dbający" o włosy, skore ,paznokcie np merz special ,ha-pantoten ,skrzypowit itp.Sugeruję Pani również konsultację u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.

Witam
To, co Pani opisuje jest raczej związane z uszkodzeniem włosów podczas farbowania. Łysienie androgenowe jest stanem przewlekłym i najczęściej charakteryzuje się stopniowa utrata i osłabieniem włosów głównie w części czołowej oraz skroniowej. Nie jest związane z tym, ze włosy sa zniszczone. Proszę spróbować zregenerować je odpowiednimi preparatami, suplementami ze skrzypem i kompleksem witamin. Bardzo pomaga mezoterapia lub osocze bogatopłytkowe połączone z karboksyterapią.