Żółty śluz zamiast drugiego okresu po porodzie

Witam, mam 18 lat, pisze do was bo mam pewne zmartwienie, 24 maja urodzilam synka. Po pieciu tygodniach dostalam miesiaczki 29 czerwca trwala 5 dni. Teraz powinnam miec miesiaczke ale jej nie mam dlaczego.? Dodam ze leci mi zolty sluz. Wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie. Pomozcie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana wydzielina może być spowodowana infekcją dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa w umówionym terminie.