Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów oraz więzadeł stawu skokowego a zwolnienie lekarskie

Witam serdecznie posiadm na dzien dzisiejszy szyne gipsowa ze wzgledu ze noga mi puchła diagnoza jaka mi postawił chirurg to : "S93 zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego i poziomu stopy " 3 dzien mam szyne gipsowa lecz noga strasznie boli łydka puchnie w okolicy kostki niemoge sie dotkna a noga niemoge ruszuc palcami zabardzo tez nie mam 10 dni L4 czy po tych 10 dniach znow zostanie założony mi gips?na ileL4 jeszcze mam sie przygotowac? w pracy dużo chodze
MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli ma Pan powyższe objawy konieczna jest wizyta u lekarza w celu sprawdzenia czy szyna i opatrunek nie jest zbyt mocno założony. W zależności od objawów może występować konieczność założenia gipsu. Co do długości zwolnienia w Pana przypadku wszystko będzie zależeć od stopnia ustępowania objawów i np. możliwości wykonywania pracy z nogą w gipsie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy