Zwiększenie wzrostu, większy pociąg seksualny do kobiet i porost owłosienia na klatce piersiowej

Witam, jestem mężczyzną, mam 21 lat, 171 cm wzrostu i zauważyłem ostatnio u siebie dość ciekawe objawy - wzrósł mój pociąg seksualny do kobiet, w ciągu kilku tygodni urosłem 1 cm, na klatce piersiowej zaczęło pojawiać się widoczne owłosienie (wcześniej było naprawdę znikome). Czy ma to jakiś związek z większą ilością testosteronu? Czy jest możliwe, że w tym wieku urosnę jeszcze bardziej?

Aleksander Ropielewski

Zależy to od Pana wieku kostnego. Możliwe, że w tym wieku zwiększyła się produkcja testosteronu, a zatem objawy jakie Pan obserwuje jak najbardziej mogą wynikać z tej przyczyny i są zupełnie normalne.