43 dzień cyklu a brak miesiączki

Witam Dzisiaj jest 43 dzien mojego cyklu.. mam lekki ból w podbrzuszu, śluz raczej biały i gęsty i brak okresu Tydzień temu robiła test, w ciązy nie jestem. Kochałam sie z mezem, stosujac stosunek przerywany, Do tej pory miałam w miare regularne cyke 28-31 dni. Miałam troche stresów ostatnio...jak długo powinnam jeszcze czekac z wizyta u lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. Warto powtórzyć test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.