5 negatywnych testów ciążowych a możliwość ciąży

Witam. Okres spóźnia się już ponad 4 dni. Dodatkowo odczuwam dyskomfort, gdyż moje sutki zrobiły się twarde i bardzo bolą.Zrobiłam 5 testów ciążowych- wszystkie negatywne. Z partnerem mieliśmy stosunek bez zabezpieczenia prawie 5 tygodni temu- on twierdzi , że nie skończył we mnie, że w ogóle nie skończył. Czy mimo to mogę być w ciąży? Dodam , że choruję na niedoczynność tarczycy , obecnie nie biorę leków ale wynik TSH może w każdej chwili być większy i będę musiała brać na nowo leki .

witam, powinna Pani pójść do ginekologa, co do testu, może jeszcze nie wyjść pozytywny, nie można wykluczyć na 100% ciąży. poza tym koniecznie proszę zrobić tsh i jeśli jest >2,5 udać się do endokrynologa. pozdr