6-dniowe opóźnienie okresu a możliwość ciąży

15 marca uprawialam seks zevswoim chlopakiem. Z prezerwatywą, nie pękła ani chłopak we mnie nie skończył. 18 marca powinnam dostać okres ale nie dostałam. Zrobila trzy testy ciążowei wyszly nnegatywnie. Pomimo to okres spoznia sie 6 dni. Z pochwy wydobywa sie troszke przezroczystego sluzu z bialymi kawalkami, takie grudki. Czy to oznacza ciążę? Caly cas sie denerwuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Co do nie wystąpienia miesiączki warto byłoby wykonać badanie beta hcg z krwi.