Antykoncepcja a możliwość ciąży u 25-latki

Witam, mam 23 lata. Jako antykoncepcję awaryjną zastosowałam metodę Yuzpego, tydzień później zrobiłam test i wyszedł negatywny, później nastąpiło krwawienie przez kilka dni. Po kilku dniach zrobiłam kolejny test i wyszedł negatywny. Niedługo powinnam dostać miesiączkę, czy jeśli się spóźni to powinnam obawiać się ciąży?

Milena Lubowicz

Metoda ta wykazuje około 92,5% skuteczności. Test ciążowy jest wiarygodny po około 14 dniach, nie wiem dokładnie kiedy był wykonany drugi test, więc jeżeli wcześniej, to można powtórzyć.
Pozdrawiam