Badanie ogólne krwi z powodu odczucia osłabienia.

Witam Miałem robione badanie ogólne krwi z powodu odczucia osłabienia. Wyniki wszystkie w normie prócz dwóch. MXD 17 gdzie norma 10-12 natomiast NEU lekko poniżej normy 44 gdzie norma 45-70. Czytałem że ogólne osłabienie immunologiczne może być np spowodowane wirusem HIV i innymi. Jestem alergikiem bez chorób innych które by Stwierdzono. Są obawy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Podane przez Pana odchylenia od normy o niczym nie świadczą. Osłabienie może być spowodowane wirusem HIV, jednak zakażenia po morfologii nie widać.