Bezskuteczne starania o dziecko a zabieg na jajniku podczas cesarskiego cięcia

mam takie pytanie od roku staramy się z mężem o drugie dziecko ale dalej nic. 4 lata temu miałam podczas cesarki przypalanke w lewym jajniku, niby jest wszystko ok. Bardzo chce zajść w drugą ciaże ale nie moge coś jest ze mna nie tak

Witam, przykro mi, ale obawiam się, że tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do specjalisty ginekologa. Pozdrawiam RH