Białe i swędzące krosty we włosach

Chodziłem do różnych dermatologów i każdy mnie wyleczył tylko na jakiś czas. A mianowicie mam na głowie a dokładniej we włosach białe swędzące krosty podobne do pryszczy. Używałem antybiotyki oraz jakieś leki do smarowania pomogło lecz na jakiś tylko czas. Proszę o poradę

Magdalena StusiĹska

Na pewno konieczna jest bezwzględna higiena głowy. Oraz kontrola dermatologiczna- trzeba szukać właściwego leku, bez obejrzenia zmian nie da się nic więcej powiedzieć.