Ból brzucha zaraz po zjedzeniu

co moze byc przyczyna bolu brzucha zaraz po jedzeniu i oddaniu luznego stolca.takie objawy utrzymuja sie od dłuzszego czasu?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może powyższe objawy mogą wynikać z diety, być może z jakiegoś produktu uczulajacego. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego celem badania. Zlecenia ewentualnie dodatkowych badań.