Ból kości ogonowej u 24-latka

witam mam pytanie, mianowicie od jakiegos czasu doklaniej od soboty strasznie boli mnie kosc ogonowa doszlo to do takiego stanu ze poszedlem do lekaza ten wypisal mi tabletki ceclor 500mg wspomnial ze nie widzi u mnie zadnego guza wiec wspomnial ze ma nadzieje ze mi to pomoze bo moze to byc jakas infekcja w internecie wyczytalem ze moze to byc torbiel wloskowata i pytanie jest czy jesli te leki mi nie pomoga a biore je dopiero pierwszy dzien (od wczoraj) to musze sie poddac jakiejs opercaji?

W takim wypadku, jeśli dolegliwości nie ustąpią trzeba skonsultować się najlepiej bezpośrednio z chirurgiem. On po badaniu na pewno stwierdzi czy przyczyną dolegliwości jest torbiel krzyżowa (włosowa) czy np. jakieś podrażnienie nerwu obwodowego. Jeśli to torbiel włosowa podstawowym leczeniem jest zabiegowe usunięcie torbieli.