Ból lewej połowy głowy i uraz głowy

Boli mnie od czterech miesięcy lewa połowa glowy, ból przeszywa od brody w gorę i od ucha do srodka. Wziołem antybiotyk przepisany przez lekarza i nic Tak pani doktor ból czsem jest nie do wytrzymania biore po siedem ibupromów500 przez noc i ból lagodnieje na tyle abym mógł usnąc Tak zeby bola gora i dól do tego ucho w srodku głowy, broda i między gardłem a brodą Aha Panidoktor dodam ,że w 2011 roku w grudniu miałem wypadek upadłem na głowe z około 4m(upadlem na lewą tylnią część głowy,

WItam,

Wydaje sie ze w opisanym stanie rzeczy niezbedne jest wykonanie badania obrazowego glowy - tomografii komputerowej lub rezonansu magnetycznego.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga