Ból piersi, ból podbrzusza, dyspareunia i swędzenie okolic intymnych

Witam! Mam 19 lat i problem od 9 dni bolą mnie piersi jak i sutki do okresu zostało mi jeszcze 8 dni. Boli mnie brzuch od kilku dni dokładnie na dole tak jak jajniki są brzuch jest twardy jak leżę i nawet jak stoję. Ogólnie miałam grzbiecie ginekolog przepisala mi 3globulki takie na P. Oplawy przeszły ale dalej mnie Szwedzi i w dalszym ciągu nie mogę uprawiać stosunku bo strasznie wtedy mnie boli w trakcie i po Mam wrażenie że wejście do pochwy jest spuchniete:(wizyta u ginekologa za 3tyg pomocy

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić pomocnej porady. Konieczna wizyta u ginekologa. Doraźnie może Pani zadbać o odbudowę flory pochwy stosując preparaty zawierające pałeczki kwasu mlekowego oraz nawilżać pochwę.