Ból pleców i kończyn u 43-latka a praca siedząca

Bola mnie plecy i prawa ręka nie mogę spać na prawym boku rano jak wstanę z lóżka bolą mnie nogi jak już się rozchodzę tj ok jak znowu dłużej posiedzę to znowu bolą jestem z zawodu egzaminatorem wiec praca raczej siedząca wiecej w aucie mam 43 lata czy może to być coś niepokojącego b.proszę o poradę dziękuję

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kręgosłupa, które mogą wymagać odpowiedniej rehabilitacji. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.