Ból pod żebrami, nerwica lękowa i zespół wypadania płata zastawki mitralnej

Mam pytanie odczuwam stale ból pod żebrami choruje od wielu lat na nerwice lekową , także mam stwierdzony zespół wypadania płatka zastawki mitralnej , z fala zwrotną 1 stopnia , ból ten czasami jest niedozniesienia lekarz internista twierdzi ze to może być neuragia miedzyzebrowa biore magnez i krople nasercowe ,kręgosłup tez bardzo boli mimo brania leków . od czego to mam , biore tez metformax na pco mam 30 lat , te bole niedaja mi zyc , a na badania prywatnie wydałam mase pieniędzy ,

zespół wypadania płatka zastawki mitralnej , z fala zwrotną 1 stopnia , często łaczy się z objawami nerwicy lękowej
Może warto zastanowić się nad Pani niepokojami i lękami
Czy przyjmuje pani leki ? i jakie ??