Ból podbrzusza i jajnika oraz częste oddawanie moczu po pettingu bez wytrysku

Witam ! ostatnio z chłopakiem nie uprawialiśmy stosunku tylko peitting Mam co do tego obawy, ponieważ chłopak mój nie miał wytrysku tylko ten płyn. Słyszałam, ze są tam plemniki. jestem dziewicą. Chłopak mój twierdzi że nie miał na palcu tego płynu, lecz sama nie wiem. wsadzał palec głęboko do pochwy. Jeśli byłoby mało tego płynu na palcu można mieć obawy co do ciąży? od 3 dni po tym nie pełnym stosunku czyli dzisiaj boli mnie podbrzusze, okolice prawego jajnika i często wydaje mocz. Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bardzo małe. Bardziej prawdopodobne jest zakażenie układu moczowego. Proszę zgłosić się do lekarza.