Ból podbrzusza i kręgosłupa w 31 tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 31 tygodniu ciąży i od dwoch dni zaczeło bolec bardzo podbrzusze i kregoslup jakby nerki , Co to może być ? Żadnych plamien nie ma ,maluszek co jakis czas sie rusza .

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani!

Bez zbadania Pani nie jestem w stanie udzielić sensownej odpowiedzi-może to być zapalanie układu moczowego jak i zagrażający poród przedwczesny.
I tak i tak powinna udać się Pani do swojego ginekologa żeby natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka