Ból stopy u 32-latka

Witam 3 dni temu bez zadnej kontuzji, wstajac rano ból stopy nie pozwolil mi na niej ustac.Ból byl tak silny ze zglosilem sie na SOR w celu sprawdzenia skad sie wzial. Pan doktor zlecil rentgen stopy w celu sprawdzenia czy nie jest zlamana. Jak siemokazalo wszystko ok i nie ma nic co powinno martwic. Zalecil oszczedzanie stopy, ale dzis juz bedzie prawie czwart dzien a bol nie ustaje. Mam 32 lata i martwia mnie male zylaki, żyłki w bliskiej odleglosci stopy. Co mam robic, bardzo prosze o Pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane oszczędzanie stopy, elewacja kończyny, maści przeciwbólowe, do rozważenia wizyta u ortopedy. "Żyłki" na stopie także powinien ocenić lekarz.