Ból w lewej ręce i problemy z sercem

Witam od jakiegoś czasu mam problem z sercem ale nie na tyle jak to lekarz powiedział żebym waszerowała się lekami. Ale czasami mam poczucie dziwnego bólu w lewej ręce to może dziwnie zabrzmieć ale jakby coś torowało przejściu krwi i po chwili odpuszcza i tak jest czasami w pachwinie ale to raz na jakiś czas. Teraz boli w klatka piersiowa np.nie mogę się wyciągnąč bo boli tak jskby ktoš ją mocno uciskał brzy głębokim oddechu też tak jest. Więc......? Kardiolog?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie , kardiologa a być moze chirurg naczyniowy