Ból w stawie barkowym po upadku na nartach

Nieszczęśliwie upadłem na nartach na prawy bark i teraz przy każdym najdrobniejszym ruchu mnie bardzo boli w stawie barkowym. Nie widać tam żadnego przemieszczenia a jedynie niewielka opuchliznę. Co mam z tym zrobić by zaradzić bólowi ? Minął już dzień i nic nie ustaje. Powinienem jakoś to sprawdzić czy poczekać cierpliwie i samo przejdzie? Mam niestety ponad 300 km do domu i swoich lekarzy, bo jestem na feriach zimowych z dziećmi.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli ma Pan możliwość proszę stosować miejscowo maści przeciwzapalne oraz skonsultować się z lekarzem i ograniczyć ruchy w stawie barkowym zakładając temblak. Do czasu wykonania badań obrazowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie sposób powiedzieć co jest dokładnie przyczyną Pańskich dolegliwośći