Bóle brzucha pod żebrami i bóle pleców

Mam ciezkie do wytrzymania bole brzucha pod zebrami silniejsze z prawej strony oraz bol plecow, momentami nie wiem co boli bardziej. Przy tym ciezko zlapac oddech. Za kazdym razem bol zaczyna sie w nocy po krotkim czasie wymioty jest mi na przemian zimno I cieplo, bol trzyma do 5 dni nawet przy lekach co-codomol. Kreci mi sie w glowie.

Może to być ostry okres jakiejś infekcji. Bez dokładniejszego wywiadu trudni mi zasugerowac coś więcej. Proszę przeanalizować możliwosc zarażenia od kogoś, kontakty seksualne, zwierzęta.